Employees

Annukka Hirvasvuopio-Laiti's picture
Annukka Hirvasvuopio
Allaskuvlalektor / Høgskolelektor / University College Lecture
E-mail: 
annukkah@samas.no
Ellen Sara N. Eira Buljo's picture
Buljo, Ellen Sara N. Eira
Allaskuvlaoahpaheaddji / Høgskolelærer / College lecturer
E-mail: 
ellenseb@samas.no
Fyhn, Anne Birgitte
Professor Emeritus
E-mail: 
annebf@samas.no
beritka's picture
Guvsám, Berit Kristine Andersen
Ráđđeaddi / Rádevadde / Raeriestæjja / Rådgiver / Adviser
E-mail: 
beritkg@samas.no
Hanna Kristiina Mattila
Vuosttašlektor/Førstelektor
E-mail: 
hannam@samas.no
Hætta, Ellen Anne
Seniorráđđeaddi / Senior Adviser / Seniorrådgiver
E-mail: 
ellenah@samas.no
Hætta, Lemet Ivar
E-mail: 
lemetih@samas.no
Inger Anne Johansdatter Siri Triumf's picture
Inger Anne Johansdatter Siri Triumf
Stivračálli / Styresekretær / Board Secretary
E-mail: 
ingerast@samas.no
erikaj's picture
Jonsson, Erika
Vuosttaškonsuleanta / Førstekonsulent / First Consultant
E-mail: 
erikaj@samas.no
Jussi Mika Petteri Ylikoski
E-mail: 
jussiy@samas.no
Kappfjell, Lena
Ráđđeaddi / Rådgiver / Adviser
E-mail: 
lenak@samas.no
Seija Annikki Logje's picture
Logje, Seija Annikki
Seniorkonsuleanta / Seniorkonsulent / Senior Consultant
E-mail: 
seijal@samas.no
olehm's picture
Magga, Ole Henrik
Professor Emeritus
E-mail: 
Ole-Henrik.Magga@samiskhs.no
annime's picture
Magga-Eira, Anni
Allaskuvlalektor / Høgskolelektor / Assistant Professor
E-mail: 
Anni-Maaret-Magga.Eira@samiskhs.no
Maia Hætta
E-mail: 
maiah@samas.no
Marie Kvernmo
E-mail: 
mariek@samas.no
Mathiesen, Svein Disch
E-mail: 
sveinm@samas.no
Mette Irene Johansdatter Hætta
Girjerájus jođiheaddji / Avdelingsleder i bibliotek / Head of Library
E-mail: 
metteih@samas.no
Mikkel Nils Mikkelsen Logje
E-mail: 
mikkelnl@samas.no
Nils Oskal
E-mail: 
nilso@samas.no
helenao's picture
Omma, Maria Helena
Stipendiáhtta / PhD Candidate
E-mail: 
Maria-Helena.Omma@samiskhs.no
Laura Pieski's picture
Pieski, Laura
Doaimmahusbargi / Redaksjonsmedarbeider
E-mail: 
laurap@samas.no
raunarr's picture
Rahko-Ravantti, Rauna
Vuosttašamanueansa / Associate Professor
E-mail: 
Rauna.Rahko-Ravantti@samiskhs.no
Ravdna Biret Marja Eira Sara
E-mail: 
ravdnabmes@samas.no
Sara, Magreta
Doavttirgrádastipendiáhtta/Doktorgradsstipendiat/Phd Scholar
E-mail: 
magretas@samas.no
ravdnabmes's picture
Sara, Ravdna Biret Marja Eira
Allaskuvlalektor / Høgskolelektor / Assistant Professor
E-mail: 
ravdnabmes@samiskhs.no
karenibs's picture
Skum, Karen Inga Buljo
E-mail: 
Karen-Inga-P.Skum@samiskhs.no
Trond-Are Anti
E-mail: 
tronda@samas.no
lailasv's picture
Vars, Laila Susanne
Vuosttašamanueansa / Førsteamanuensis / Associate Professor
E-mail: 
lailas@samas.no
jussiy's picture
Ylikoski, Jussi
Professor II
E-mail: 
jussi.ylikoski@oulu.fi
kamilzo's picture
Øzerk, Kamil Zihni
Proffessor II
E-mail: 
kamilzo@samas.no